Bronisława Komorowskiego 6

Standard wykończenia

 1. Obiekt realizowany w technologii tradycyjnej z pustaków ceramicznych.
 2. Budynek pięciokondygnacyjny, w kondygnacji piwnicznej pomieszczenia gospodarcze i garaże.
 3. Dach dwuspadowy, kryty blachą dachówkopodobną, docieplone 40 cm wełny mineralnej.
 4. Strop z płyt kanałowych- parter, I i II piętro; nad III piętrem strop lekki- płyty kartonowo-gipsowe i wełna mineralna.
 5. Ściany zewnętrzne- pustak ceramiczny (termopor lub poroterm), docieplone 15 cm styropianu, wykończone tynkiem  silikonowym.
 6. Ściany wewnętrzne- beton komórkowy wykończony tynkiem cementowo-wapiennym lub gipsowym maszynowym kategorii III- bez malowania.
 7. Stolarka okienna- biała, PCV, profil okienny pięciokomorowy, k = 1,1.
 8. Parapety wewnętrzne – PCV lub płyta meblowa z okleiną drewnopodobną.
 9. Drzwi zewnętrzne laminowane z podwójnym zamkiem.
 10. Wewnętrzne otwory drzwiowe nie wykończone- bez skrzydeł drzwiowych i ościeżnic, przygotowane do montażu ościeżnic o regulowanej szerokości.
 11. Podłogi- wylewka betonowa.
 12. Instalacja elektryczna trójfazowa, osprzęt biały –w każdym pomieszczeniu po jednym wypuście oświetleniowym. Gniazdka elektryczne typowe - 230 V- w pokojach i łazience po dwie sztuki, kuchnia cztery sztuki, przedpokój  jedna sztuka.
 13. Instalacja wodno-kanalizacyjna z sieci miejskiej, rozprowadzona instalacja wody zimnej i ciepłej bez białego montażu.
 14. Centralna ciepła woda użytkowa – MPEC Tarnów, opomiarowana.
 15. Instalacja CO zasilana z MPEC Tarnów opomiarowana, rozprowadzona przewodami z tworzywa sztucznego, z  kompletem grzejników typu panelowego, w łazience grzejnik łazienkowy, wszystkie grzejniki z zaworami z głowicami termostatycznymi .
 16. Instalacja domofonowa kompletna.
 17. Cena mieszkania nie zawiera kosztu wykonania instalacji internetowej, telewizyjnej i telefonicznej-koszt wykonania w/w instalacji zostanie wyliczony po ustaleniu ilości wyjść internetowych, telewizyjnych i telefonicznych w mieszkaniu (cena instalacji podstawowej składającej się z 1 gniazda TV, 1 gniazda internetowo- telefonicznego- 150 zł brutto)
 18. Indywidualne liczniki zużycia wody, co i energii elektrycznej.
 19. Wentylacja mechaniczna w łazience i kuchni.
 20. W planach mieszkań zwymiarowano stan surowy lokali bez tynków.
 21. Balkon –barierki ocynkowane, posadzka- płytki gresowe.
 22. Klatka schodowa- ściany tynkowane, malowane, lamperie natryskowe; spoczniki oraz stopnie- płytki gresowe; poręcze metalowe; drzwi zewnętrzne aluminiowe, oszklone.
 23. Teren uporządkowany, przygotowany do wysiania trawy; wejście do bloku, wjazdy do garaży, chodnik przed budynkiem- kostka betonowa.
 24. Sprzedający zastrzega możliwość wprowadzenia zmian w doborze materiałów wykończeniowych nie mających wpływu na zmianę jakości i standardu wykończenia.
 25. Teren osiedla z placem zabaw ogrodzony, z  wjazdami wyposażonymi w bramy zamykane automatycznie, osiedle monitorowane z archiwizacją danych.