Polityka prywatności

Zasady korzystania ze strony internetowej w domenie lago.com.pl ("Serwis")

Zastrzeżenia prawne, ochrona prywatności

Właścicielem strony internetowej w domenie www.lago.com.pl ("Serwis") jest LAGO sp.z o.o.sp.k., ul. Kochanowskiego 43, 33-100 Tarnów.

LAGO sp.z o.o.sp.k. dokłada wszelkich starań, aby dane prezentowane w Serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych, w szczególności za szkody powstałe w wyniku korzystania z nich przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Dane publikowane w Serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Wykorzystywanie danych ze strony zamieszczonych w Serwisie w celach komercyjnych wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej firmę LAGO sp.z o.o.sp.k..

Serwis jest bezpłatny i skierowany do osób zainteresowanych działalnością LAGO sp.z o.o.sp.k..

Dane publikowane w Serwisie pochodzą z wiarygodnych, publicznie dostępnych źródeł i według najlepszej wiedzy LAGO sp.z o.o.sp.k. mogą być uznane za rzetelne.

LAGO sp.z o.o.sp.k. w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników Serwisu. Korzystanie z Serwisu nie wymaga przedstawiania przez Użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację.

LAGO sp.z o.o.sp.k. ma prawo dokonywać zmian niniejszych zasad korzystania z Serwisu w każdym czasie. Zmiany obowiązują od dnia opublikowania na stronach Portalu.