Znajdź swoje wymarzone mieszkanie krok po kroku

Znajdź mieszkanie

Zobacz pełną listę mieszkań

Lista mieszkań

Galerie zdjęć

Budynek 11ABudynek 9a

Wybierz budynek


Obecnie w sprzedaży Budynek 11A i 9A

ul. Gen.T.Bora Komorowskiego, 33-100 Tarnów

GPS: 50.03062634836488 | 21.010523664945584

Lokalizacja

Obecnie realizujemy budowę mieszkań przy ul. Gen. T. Bora-Komorowskiego w Tarnowie. Inwestycja składa się z kilku etapów. Pierwszy z nich – budynek 11A zostanie ukończony w drugiej połowie 2024 r. , natomiast budynek 9A pod koniec 2025r. Już dzisiaj możesz jednak zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczną, komfortową przyszłość w tej okolicy. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mieszkań i znajdź to, które idealnie odpowiada na Twoje potrzeby. Jeśli chcesz poznać szczegóły budynku, poniżej krótka charakterystyka naszej inwestycji budowlanej.

Budynki na Gen. T. Bora-Komorowskiego

Mieszkania Bora-Komorowskiego w Tarnowie powstały w cichej, przyjaznej dla rodzin z dziećmi okolicy. W pobliżu znajdują się zarówno sklepy, placówki oświatowe i ośrodki zdrowia, jak i piękny Las Lipie z malowniczymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi. Budynek składa się z 6 pięter oraz piwnicy, w której znajdują się komórki lokatorskie. Oferujemy 1-, 2-, 3- i 4-pokojowie mieszkania na Bora-Komorowskiego – każde wyposażone w balkon. Aby zapewnić mieszkańcom odpowiedni poziom bezpieczeństwa, przewidziany jest montaż monitoringu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów inwestycji oraz dokładnej dokumentacji technicznej obiektu.

Znajdź wymarzone mieszkanie!

Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki mieszkań – przedstawia ona precyzyjne rzuty lokali na każdym z pięter łącznie z ich wymiarami oraz stanem dostępności. Możesz także skorzystać z listy mieszkań, która pozwoli Ci znaleźć lokal za pomocą wygodnych filtrów wyszukiwania. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Znajdź wymarzony, bezpieczny dom!

zabudowa wielorodzinna

Szczegóły inwestycji

plany budowlane

Opis techniczny

tynkowanie sufitu

Standard wykończenia

narada budowlana

Najczęściej zadawane pytania